




11 531 ₴
Інвертори серії ПНК призначені для автономного електропостачання в разі аварійної ситуації в електромережі, при відсутності електрики забезпечувати безперервним живленням: системи опалення, відеоспостереження, ПК, побутової техніки.
Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення (UPS) - це оптимальне рішення для комп'ютера, насоса, котла, холодильника, телевізора.
Інвертор об'єднує в собі 4 пристрої:
Переваги:
Технічні характеристики:
Область застосування:
Доставка по Україні "Новою Поштою"
Кур'єрська доставка по Одесі - 80 грн.
тел/viber 094- 949- 55-50 - Кирило
Подивитися весь асортимент інверторів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ЕЛІМ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Види індикації | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інші функції і особливості | Захист від зниженої напруги, Обмеження перенапруги, Захист від перенапруги, Захист від перевантаження по максимальному струму |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 98 % |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 120 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220В-380В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Перевантажувальна здатність | 120% |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 265 мм |