








30 602 ₴
Інвертор напруги ДБЖ (правильна синусоїда) під позашляховиком АКБ 24 В — призначений для забезпечення постійного електроживлення автоматики систем опалення, відеоспостереження, комп'ютерної та побутової техніки, побутового обладнання в разі браку напруги.
Інвертор об'єднує в собі 4 пристрої:
Переваги:
Технічні характеристики:
Сфера застосування:
Доставка по Україні "Новий Пошля", Джастін
Кур'єрська доставка по Одесі — 50 грн.
тел/viber 094- 949- 55-50 - Кирила
Подивитися весь асортимент інверторів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ЕЛІМ-Україна |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220В-380В |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 120% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 45 град. |
| ККД, не менше | 98 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Види індикації | Світлова |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Інші функції і особливості | Захист від зниженої напруги, Обмеження перенапруги, Захист від перенапруги, Захист від перевантаження по максимальному струму |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 185 мм |
| Вага | 26 кг |