









13 305 ₴
Високоякісний інвертор 1500W Xuyuan Pure Sine Wave з чистою синусоїдою на виході, перетворює 12V постійного струму на 220V змінного.
Що дозволяє підключати газові котли, насоси, ноутбуки, офісну техніку, медичне обладнання, побутові прилади (мікрохвильова піч, кавоварку, блендер, пилосос, морозильну камеру), електричні інструменти загальною потужністю до 1500W.
Апарат оснащений п'ятьма захистами: захист від зниженої напруги на вході, захист від перенапруги на вході, захист від перевантаження, захист від перегріву, захист від короткого замикання.
Характеристики:
Рекомендуємо купувати в комплекті з АКБ 100А/год 12В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова |
| Інші функції і особливості | Захист від зниженої напруги, Захист від перенапруги, Захист від перевантаження по максимальному струму |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 76 мм |
| Ширина | 173 мм |