




19 780 ₴
Модель Stark Pro II 1000 L - джерело безперебійного електроживлення з подвійним перетворенням енергії компактних габаритів, потужністю 1кВА та вихідною напругою 220В. Ця серія розроблена для забезпечення безперебійного електроживлення робочих станцій, торгових терміналів, банкоматів, медичного обладнання, побутових приладів тощо.
Ця модель призначена для підключення зовнішніх акумуляторних батарей - 24V (2шт по 12V) АКУМУЛЯТОРИ ДО КОМПЛЕКТУ НЕ ВХОДЯТЬ.
Для тривалого часу резервного електроживлення розроблено модель Stark Pro L із посиленим зарядним пристроєм, що дозволяє підключати додаткові зовнішні акумулятори. Багатофункціональний РК-дисплей дозволяє відображати всі стани роботи ДБЖ та стану мережі.
Особливості ДБЖ Stark Pro:
Характеристики:
Доставка по Україні "Новою Поштою"
Кур'єрська доставка по Одесі
тел/ WhatsApp 094- 949- 55-50 - Кирило
Переглянути весь асортимент інверторів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Кількість вхідних розеток | 4 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Висота | 238 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 30 мс |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| ККД, не менше | 88 % |
| Максимальна вхідна напруга | 330 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Струм заряду | 2 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |