



1 130 ₴
Світлодіодний світильник AL5080 600мм 12Вт використовується для підсвічування картин, дзеркал, а також може слугувати приліжковою підсвіткою або звичайним бра. Підходять для встановлення на стіну або меблі. Має великий ресурс роботи 30 000 годин завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник — у ньому немає інфрачервоних променів на УФ-випромінювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Сірий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | хром |