


21 225 ₴
Літій-залізо-фосфатний акумулятор SmartPower LAF 24V60Ah LiFePO4 - надійне та ефективне джерело енергії для вашого будинку чи бізнесу.
Переваги літієвих акумуляторів:
Характеристики:
Усі акумуляторні батареї оригінальні. Стережіться підробок.
Доставка по Україні "Новою Поштою".
Кур'єрська доставка по Одесі
тел 094- 949- 55-50 - Кирило
Весь асортимент акумуляторних батарей
на сайті www.uyut-market.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sacred Sun |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 172 мм |