








710 ₴
Силіконовий нічник "Кролик" - зручно використовувати як настільний світильник та нічник для дитячої кімнати, підставку для телефону. Неймовірно м'який матеріал та гарне тепле світло свічення нічника можна оцінити з першого включення та дотику до нього.
Ідеальний світильник для спальні, дитячої кімнати, робочого столу.
Переваги:
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колір плафона | Білий |
| Управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 1 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Форма світильника | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 мм |