






27 054 ₴
Ультра-потужний інвертор потужністю 4000Вт та напругою 24В забезпечить вас надійною конвертацією енергії, дозволяючи використовувати сонячні панелі, вітряні турбіни або інші джерела альтернативної енергії для генерації електроенергії.
Інверторор МФІ-24-4000 ідеальне рішення для використання сонячних панелей Ви зможете заробити на екологічно чистій енергії, одночасно повертаючи надлишок у мережу та отримуючи додатковий дохід.
Простий у встановленні та використанні, інвертор забезпечить стабільне електропостачання вашого будинку чи бізнесу. Ідеальне рішення для квартири, частного будинку, автобудинку, яхти.
Завдяки високій потужності та надійній конструкції, цей інвертор дозволить вам використовувати електроприлади у будь-який час, де б ви не знаходилися. За допомогою цього інвертора ви зможете підключити до нього різні пристрої: від комп'ютерів та телевізорів до холодильників та кондиціонерів. Ви зможете безперешкодно заряджати гаджети, працювати на комп'ютері або навіть використовувати побутову техніку у поїздках на природу чи кемпінгу.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ЕЛІМ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Частота | 50 Гц |
| Допустима пікова потужність | 4000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Основні | |
| Тип монтажу | Настінний |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Індикація | Світлова |
| Додатковий акумулятор | Да |
| Захист | |
| Наявність холодного старту | Да |
| Захист від перевантаження | Так |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 4000 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Ток заряда | 25 А |
| Напруга акумулятора | 24 В |