



12 196 ₴
Інвертор напруги ЛІ-1500С можна використовувати як:
- джерело безперебійного живлення
- стабілізатор напруги - можливість роботи без зовнішнього акумулятора
- перетворювач постійної напруги 12В змінну синусоїдальну 220 В
- потужний зарядний пристрій (з можливістю підключення АКБ 24В)
Застосування:
Інвертори напруги серії ТМ «LorenzElectric» також можуть бути використані як автономне джерело електроенергії на об'єктах і у випадках, де взагалі відсутнє електропостачання (пересувні лабораторії, автомобілі різного призначення зі спеціальним обладнанням, на природі для відпочинку або виконання різноманітних робіт, культурно -масових заходах.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lorenz electric |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 1050 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 120% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Види індикації | Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Інші функції і особливості | Захист від зниженої напруги, Захист від перенапруги, Захист від перевантаження по максимальному струму |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 337 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 9 кг |