

246 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Стробоскопи (світильники спалаху) широко застосовуються в рекламних цілях: освітлення вітрин, вивісок, сцен, концертних залів, новорічних декорацій. Світильник з стробоскопічним ефектом доступний економічний спосіб привернути увагу до Вашої рекламній вивісці, магазину, кафе. Модель дає дуже гарний ефект, колір яскравий і насичений. Якість відмінна.
Переваги:

Характеристики:
Доставка по Україні "Новою Поштою"
Кур'єрська доставка по Одесі - 80 грн.
тел/WhatsApp 094- 949- 55-50 - Кирило
Інші види стробоскопів
можна подивитися на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Вид освітлення | Розсіяне |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Стробоскопічний ефект |
| Застосування освітлення | Для кінотеатрів, Для театрів, Для концертних залів, Для клубів, Для шоу |
| Режим роботи | Динамічний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Стробоскоп |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Синій |
| Колірна гамма | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 56 мм |