





3 326 ₴
Показати оптові ціниЕлектричний оливний нагрівач не «випалює» кисень, його тепло «м'яке», комфортне та сприятливо впливає на людину та її оточення. Крім того, низький рівень конвекції зводить до мінімуму переміщення пилу в повітрі приміщення. Чудовий варіант для прогрівання невеликої кімнати, складу, магазину, офісу. Нагрівач зручно їздить на коліщатках із кімнати в кімнату.
Переваги оливного радіатора:
Характеристики:
Комплектація:

Доставка по Україні "Новий Пошля", Джастін
Кур'єрська доставка по Одесі — 25 грн.
тел/viber 094- 949- 55-50 - Кирила
Подивитися весь асортимент нагрівачів
на сайті www.uyut-market.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 7 шт. |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ручка для перенесення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |