







577 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний герметичний світильник — має антивандальний захисний корпус, що добре для використання в громадських місцях. Чудова альтернатива гудлячим і моргальним люмінесцентним світильникам.
Універсальний світильник добрий для побутових потреб. Його можна використовувати во влажных і запорошених приміщеннях у душових і лазнях.
Застосування: громадські місця, ОСМД, РКХ (жилячо-комунальні служби), склади, під'їзди, підвали, гаражі, лазні, сауни.
Характеристики:
Доставка по Україні "Новий Пошля", Джастін
Кур'єрська доставка по Одесі — 25 грн.
тел/viber 094- 949- 55-50 - Кирила
Подивитися весь асортимент стельових світильників
на сайті www.uyut-market.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDMAX |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Діаметр | 190 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 83 |
| Матеріал плафона, підвісок | Термостійке скло |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Тип освітлення | світильник ЖКГ |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | 6500K Холодний білий |