





1 064 ₴
Показати оптові ціниПідсвічування для дзеркал-картин, підкреслить окремі зони приміщення та окремі предмети інтер'єру в кімнатах, кабінетах, кафе, ресторанах, магазинах, ванних кімнатах.
Переваги:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 650 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Золотистий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 185 мм |