

1 685 ₴
Триколісний самокат Mini - легкий у керуванні, маневровий, стійкий. Конструкція розроблена спеціально для дітей від 2-5 років і до 50 кг. Дасть змогу Вашій дитині з радістю насолоджуватися швидкою їздою та чудово тримати координацію. Кермо регулюється під зріст вашої дитини — от 60 до 84 см (3 положення)
Самокат зі складаною ручкою, легко складається й займе мінімум місця у квартирі та багажнику автомобіля. Дитячий самокат виготовлений із міцного зносостійкого пластику й алюмінієвої рами, слугуватиме вашій дитині не один рік. Гальмування відбувається натисканням на заднє коліщатко. Колеса гарно світяться вночі, і дуже подобаються дітям. Ручки керма з гумовими, м'якими накладками забезпечать зручне захоплення.
Характеристики:
Варіанти кольорів підійдуть як для дівчаток, так і для хлопчиків. (колір вказувати на замовлення або телефон)
Самокат-кикборд — чудова, практична модель для дитячого подарунка.
Бажаємо вам приємних прогулянок з дітьми.
Доставка по Україні "Новий Пошля", Джастін
Кур'єрська доставка по Одесі — 50 грн.
тел/viber 094- 949- 55-50 - Кирила
Подивитися весь асортимент самокатів можна на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 84 см |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 3 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |