




4 435 ₴
Електричний оливний нагрівач не «випалює» кисень, його тепло «м'яке», комфортне та сприятливо впливає на людину та її оточення. Крім того, низький рівень конвекції зводить до мінімуму переміщення пилу в повітрі приміщення. Чудовий варіант для прогрівання невеликої кімнати, складу, магазину, офісу. Нагрівач зручно їздить на коліщатках із кімнати в кімнату.
Переваги оливного радіатора:
Характеристики:
Комплектація:
Доставка по Україні "Новий Пошля", Джастін
Кур'єрська доставка по Одесі — 50 грн.
тел/viber 094- 949- 55-50 - Кирила
Подивитися весь асортимент нагрівачів
на сайті www.uyut-market.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 9 шт. |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 650 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ручка для перенесення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |