

1 552 ₴
Показати оптові ціниГалогенний обігрівач – виробляє екологічне тепло, починають діяти вже через 30 секунд. Галогеновий обігрівач нагріває предмети, які передають своє тепло в повітря, це набагато безпечніше і швидше, ніж прогрівання дуйками, які нагрівають тільки повітря, а предмети в кімнаті залишаються холодними. Обігрівачі з кварцовим елементом є ефективним у відкритих і сирих приміщеннях.
Відмінне рішення для місць, де немає центрального опалення. Обігрівач для підлоги швидко створить затишну і теплу атмосферу в кімнаті, на дачі, ресторані, кафе, літній терасі.
Переваги:
Характеристики:
Потужність - 1000Вт
Режим роботи - 2шт
2 кварцові лампи
Захисна сітка
Функція конденсації тепла із відбивачем на задній панелі
Розміри – 55х26х11 см
Доставка по Україні "Новою Поштою", Джастін
Кур'єрська доставка по Одесі - 50 грн.
тел/viber 094- 949- 55-50 - Кирило
Подивитися весь асортимент обігрівачів
на сайті www.uyut-market.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hook |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 15 кв.м |
| Рекомендована площа приміщення | 16 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Кварцовий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Частота | 50 Гц |