









1 996 ₴
Конвекторний обігрівач - з успіхом нагріє і потримає оптимальну температуру в офісі, будинку, на терасі, на складі. За рахунок вбудованого низькотемпературного нагрівального елемента не спалює кисень та не сушить повітря. Побутовий конвектор розрахований на приміщення до 20м2. Якість відмінна, гріє без нарікань.
Переваги:
Характеристики:


Доставка по Україні "Нова Почта"
Кур'єрська доставка по Одесі - 80 грн.
тел/WhatsApp 094- 949- 55-50 - Кирило
Подивитися весь асортимент обігрівачів
на веб- сайті www.uyut-market.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | Монолітний |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |