
621 ₴
Показати оптові ціниПідлоговий тепловентилятор дуйчик - незамінний у холодну погоду, надійний, безпечний, розрахований на приміщення до 22 квадратних метрів. Тепловентилятори ідеально підходять для того, щоб протягом тривалого часу підтримувати певний рівень температури в приміщенні. Відчуття тепла ви відчуєте, через хвилину після запуску пристрою.
Працює автоматичне вимкнення при перегріві. Тепловентилятор має 3 режими роботи та холодне повітря. Корпус зроблений з термостійкого пластику, на якому розташовані світлодіодний регулятор роботи та два поворотні механічні перемикачі.
Електричний тепловентіятор-дуйка чудове рішення, щоб швидко прогріти і утримувати оптимальну температуру в кімнаті, у ванній, офісі, на складі.
Характеристики:
Доставка по Україні "Новою Поштою", Джастін
Кур'єрська доставка по Одесі - 50 грн.
тел/viber 094- 949- 55-50 - Кирило
Подивитися весь асортимент обігрівачів
на сайті www.uyut-market.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Функція повороту | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.85 кг |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Ширина | 225 мм |