










1 153 ₴
Настільна лампа Google RGB 5W G-63 Bluetooth Sound Machine з Wireless charging 15W – це сучасний прилад, який не лише освітлюватиме кімнату, виступатиме як нічник, будильник, але й має бездротову зарядку та стильний неповторний дизайн.
Форма у вигляді логотипу Google відразу привертає увагу, а включивши її здивують кольори, якими вона може підсвічуватись. Ідеальний світильник для тих хто хоче мати на своїй тумбочці: нічник, зарядку та будильник.
Переваги:
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |