







1 775 ₴
Представляємо вам інноваційне рішення для комфортного та здорового сну. Наша ортопедична подушка у формі метелика забезпечить вам ідеальну підтримку шиї та спини протягом усієї ночі. Ви забудете про болі та напругу в області шиї та плечей, завдяки унікальному дизайну, який рекомендують лікарі ортопеди.
Зроблена з високоякісних матеріалів, наша подушка забезпечує оптимальну вентиляцію та чудову підтримку голови та шиї. Ви прокинетеся відпочившими і бадьорими, готовими до нового дня.
Переваги:
Характеристики:
Доставка по Україні "Новою Поштою"
Кур'єрська доставка по Одесі
тел/ WhatsApp 094- 949- 55-50 - Кирило
Подивитися весь асортимент ортопедичних подушок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | трикотаж |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Основний матеріал наволочки | Трикотаж |
| Колір | Білий |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 58 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | ортопедична подушка |
| Наволочка | Так |