









995 ₴
Ортопедична подушка IDEIA NeckWave 60х40 см - комфорт і підтримка щоночі. Відчуйте різницю вже після першої ночі!
IDEIA NeckWave - це анатомічна подушка з ефектом пам'яті, яка дбайливо підтримує шию і голову, допомагає м'язам розслабитися і забезпечує глибокий сон, що відновлює.
✅ Переваги подушки IDEIA NeckWave:
Характеристики:
⚠️ Важливо: наволочку можна прати, саму подушку не можна. Після розпакування подушці потрібно 24-48 годин для відновлення форми.
Ідеальний вибір для:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEIA |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | трикотаж |
| Наповнювач | Пінополіуретан, Піна AirFoam |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Трикотаж |
| Колір | Білий |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Ортопедична |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 11 см |
| Вага | 1245 г |