









995 ₴
Ортопедична подушка SleepWell IDEIA 60×40×13 см — турбота про шию та здоровий сон. Подаруйте своєму хребту правильну підтримку та комфорт щоночі.
Подушка SleepWell IDEIA з ефектом пам'яті та високим ортопедичним профілем 13 см створена спеціально для тих, хто цінує здоров'я шиї та хребта. Завдяки анатомічній формі та якісному наповнювачу подушка сприяє розслабленню м'язів, покращує кровообіг та допомагає уникнути дискомфорту після сну.
Чому вибирають SleepWell IDEIA:
Основні характеристики:
⚠️ Подушку не можна прати, прайте тільки наволочку. Після розпакування подушка повністю відновлює форму за 24-48 годин.
SleepWell IDEIA – ваш вірний помічник для міцного та здорового сну, який відновлює сили та піклується про здоров'я шиї!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEIA |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | трикотаж |
| Наповнювач | Пінополіуретан, Піна AirFoam |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Трикотаж |
| Колір | Білий |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Ортопедична |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 13 см |
| Вага | 1300 г |