








710 ₴
Показати оптові ціниАкумуляторна лампа E27 20 Вт 6500 K+ патрон із вилкою та кнопкою (комплект)
Готове рішення для освітлення у разі вимкнень світла.
Один комплект — і ви маєте автономне джерело світла, яке працює без електрики.
✅ Світло без електрики
✅ Не потрібен генератор, інвертор, повербанк
У комплекті:
Акумуляторна LED-лампа E27 20 Вт 6500 K (2×18650)
Патрон E27 з вилкою та кнопкою (Г-подібний)
Переваги:
Характеристики:
Коли світло зникає:
Купіть акумуляторну лампу зараз і забезпечте собі автономне світло у разі вимкнень електроенергії.
Доставка по Україні "Новою Поштою"
Кур'єрська доставка по Одесі
тел/WhatsApp 094- 949- 55-50 - Кирило
Подивитися асортимент аварійних лампочок
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Нове |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1400 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Застосування освітлення | Для внутрішніх приміщень, Для зовнішнього освітлення, Освітлення безпеки, Евакуаційне освітлення, Резервне освітлення |
| Тип освітлення | Лампа |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип харчування | Батарейки, Мережа |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Спосіб монтажу | Стельовий |
| Режим роботи | Аварийный |
| Мінімальна робоча температура | -20 |
| Максимальна робоча температура | 80 |
| Джерело світла | LED module |
| Особливості ліхтаря | Перезаряджуваний |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 4 годину |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Час заряду акумулятора | 4 час |
| Допоміжна ручка | Да |
| Час роботи в аварійному режимі | 4 час |