


295 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Кріпильна труба для світильника на сонячній батареї — допоможе легко та швидко встановити вуличні світильники.
Рекомендуємо використовувати до світильників: на сонячних батарейках
Застосування: двори, парки, сади, вулиці, доріжки, стоянки, ферми.
Кронштейн для автономного вуличного ліхтаря VL-SLSO-305 та VL-SLE15-506.
Габарити виробу:
Висота - 280 мм
Товщина - 70 мм
Ширина - 110 мм
Діаметр труби - 46 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Матеріал корпусу | Термоскло |
| Колір корпусу | Сірий |
| Потужність | 60 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | 6000К Холодний білий |
| Застосування освітлення | алейно-паркове освітлення, архітектурна підсвітка, дачне освітлення, декоративне інтер'єрне освітлення, декоративне освітлення для саду, для ангарів, ландшафтне освітлення |
| Тип освітлення | вуличний світильник |
| Спосіб освітлення | спрямоване |