

399 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Герметичний світильник IP54 — призначений для освітлення бань, саун, громадських місць, будинків ОСМД, РКХ (жилячо-комунальних господарств). Світильник для РКХ має герметичний корпус, який складно розбити й вкрасти. Також такий універсальний світильник гарний для побутових потреб. Його можна використовувати у вологих і запорошених приміщеннях: складах, гаражах, підвалах, душових.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 230 мм |
| Висота | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал плафона, підвісок | Термостійке скло |