

310 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Цей світильник призначений для комфортного освітлення громадських місць, будинків ОСМД, РКХ (жилячо-комунальних господарств). На відміну від звичайних лампочок, світильник для РКХ має герметичний корпус, який складно розбити й вкрасти.
Світильник серії РКХ допоможе вам раз і назавжди, покласти край темним під'їздам, що перегоріли розбитими та оточеними лампочками. Чудова альтернатива ґудзичним і моргальним люмінесцентним світильникам.
Також такий універсальний світильник гарний для побутових потреб. Його можна використовувати у вологих і запорошених приміщеннях: складах, гаражах, підвалах, душових, лазнях.
Все, що вам потрібно підібрати світлодіодну лампочку з цоколем Е27 і користуватися світильником. Підібрати світлодіодні лампочки можна в розділі . Або попросити підібрати потрібну лампочку у нашого менеджера по телефону.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал плафона, підвісок | Термостійке скло |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 190 мм |
| Висота | 80 мм |