









885 ₴
Дитяча ортопедична подушка, маючи анатомічну форму, забезпечує комфортний сон вашій дитині у звичному положенні тіла. Розм'якшуючись під теплом людини, подушка прогинається тільки під витичними частинами тіла, завдяки чому забезпечується рівне положення хребта, зменшуються болі в шиї, плечах і спині, поліпшується кровопостачання мозку. Використовуваний як наповнювач в'язкоеластичний біоматеріал, не викликає алергії, а відкрита структура його комірок забезпечує внутрішню циркуляцію повітря. Подушка має знімну трикотажну наволочку на блискавці для зручності в догляді.
Доставка по Україні "Новий Пошля", Джастін
Кур'єрська доставка по Одесі - 50 грн.
тел/viber 094- 949- 55-50 - Кирила
Подивитися весь асортимент ортопедичних подушок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEIA |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | трикотаж |
| Основний матеріал наволочки | Трикотаж |
| Колір | Білий |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 47 см |
| Ширина подушки | 30 см |
| Висота подушки | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнювач | Вискоэластик Німеччина |