

235 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Стробоскопи (світильники спалаху) широко застосовуються в рекламних цілях: освітлення вітрин, вивісок, сцен, концертних залів. Стробоскопи (світильники спалаху) широко застосовуються в рекламних цілях: освітлення вітрин, вивісок, сцен, концертних залів, новорічних декорацій. Світильник зі стробоскопічним ефектом доступний економний спосіб привернути увагу до Вашої рекламної вивіски, магазину, кафе. Модель дає дуже гарний ефект, колір яскравий і насичений. Якість відмінна.
Переваги:

Характеристики:
Доставка по Україні "Новою Поштою".
Кур'єрська доставка по Одесі — 80 грн.
тел/viber 094- 949- 55-50 - Кирила
Інші типи стробоскопів
можна подивитися на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Динамічний |
| Термін служби | 50000 годин |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Застосування освітлення | рекламне освітлення |
| Стан | Нове |
| Спосіб монтажу | накладні |
| Тип освітлення | Світильник |